Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43305G2827M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43305G2827M
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43305G2827M
  • Apraksts
    CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.95A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43305G2827M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    210 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    150 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 150 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    820µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
B43305G2827M80
B43305G2827M80
Apraksts: CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP