Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43305G2567M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43305G2567M
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43305G2567M
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B43305
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.84A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43305G2567M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    310 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    230 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 230 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    560µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
B43305G2108M87
B43305G2108M87
Apraksts: CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Ražotāji: EPCOS
B43305G2567M60
B43305G2567M60
Apraksts: CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Ražotāji: EPCOS
B43305G2567M87
B43305G2567M87
B43305G2567M80
B43305G2567M80