Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43305F2687M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43305F2687M60
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43305F2687M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.41A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B43305F2687M 60
    B43305F2687M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    260 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    190 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 190 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    680µF