Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43305C9397M60
Pieprasīt citātu
Latviešu
829127
B43305C9397M60
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43305C9397M60
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.87A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B43305C9397M 60
    B43305C9397M060
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    470 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    350 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 350 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    390µF