Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43305B5397M62
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43305B5397M62
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B43305B5397M62
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.22A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B43305B5397M 62
    B43305B5397M062
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    490 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    350 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 350 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    390µF