Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43255A9227M
Pieprasīt citātu
Latviešu
1931981B43255A9227M attēlsEPCOS
B43255A9227M
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B43255A9227M
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43255
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.08A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.674A @ 20kHz
  • Citi vārdi
    B43255A9227M-ND
    B43255A9227M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.260" (32.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    220µF