Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43254H2567M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43254H2567M
Noliktavā
240+
  • Daļas numurs
    B43254H2567M
  • Apraksts
    CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    B43254
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.7A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.635A @ 20kHz
  • Citi vārdi
    B43254H2567M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    560µF