Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43254E2687M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43254E2687M
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B43254E2687M
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Sērija
    B43254
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.05A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.178A @ 20kHz
  • Citi vārdi
    B43254E2687M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    2.047" (52.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    680µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    680µF