Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43252A6826M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43252A6826M
Noliktavā
640+
  • Daļas numurs
    B43252A6826M
  • Apraksts
    CAP ALUM 82UF 20% 500V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    500V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    B43252
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    400mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B43252A6826M000
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    82µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    82µF