Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43231A5566M
Pieprasīt citātu
Latviešu
3821058B43231A5566M attēlsEPCOS
B43231A5566M
Noliktavā
640+
  • Daļas numurs
    B43231A5566M
  • Apraksts
    CAP ALUM 56UF 20% 450V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    390mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    604.5mA @ 20kHz
  • Citi vārdi
    B43231A5566M000
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    56µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    56µF