Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43088A2107M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43088A2107M
  • Daļas numurs
    B43088A2107M
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B43088
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.12A @ 100kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43088A2107M000
  • Mūžs @ temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 20000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF