Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43086A5156M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43086A5156M
  • Daļas numurs
    B43086A5156M
  • Apraksts
    CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    450V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B43086
  • Ripple current @ augsta frekvence
    320mA @ 100kHz
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B43086A5156M000
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    15µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    15µF