Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43082A2336M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43082A2336M
  • Daļas numurs
    B43082A2336M
  • Apraksts
    CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B43082
  • Ripple current @ augsta frekvence
    600mA @ 100kHz
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    33µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33µF