Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43044A1226M
Pieprasīt citātu
Latviešu
535915
B43044A1226M
  • Daļas numurs
    B43044A1226M
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    160V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B43044
  • Ripple current @ augsta frekvence
    440mA @ 100kHz
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    1.3 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF