Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B43041A9335M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B43041A9335M
  • Daļas numurs
    B43041A9335M
  • Apraksts
    CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    16mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    40mA @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3.3µF