Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41895D6827M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41895D6827M003
  • Daļas numurs
    B41895D6827M003
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B41895
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.51A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Pretestība
    41 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    45 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 45 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    820µF