Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41895B6687M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41895B6687M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41895B6687M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B41895
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.28A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41895B6687M
    B41895B6687M-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 125°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    34 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    37 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    680µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 37 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    680µF