Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41890A5127M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41890A5127M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41890A5127M
  • Apraksts
    CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B41890
  • Ripple current @ augsta frekvence
    965mA @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41890A5127M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    138 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    120µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 138 mOhm @ 10kHz
  • Ietilpība
    120µF