Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41890A4278M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41890A4278M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41890A4278M
  • Apraksts
    CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B41890
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.86A @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41890A4278M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    30 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    36 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    2700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 36 mOhm @ 10kHz 20000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    2700µF