Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41890A4108M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41890A4108M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41890A4108M
  • Apraksts
    CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    16V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B41890
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.82A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41890A4108M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    55 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    66 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 66 mOhm @ 10kHz 20000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1000µF