Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41888C6477M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
195204B41888C6477M000 attēlsEPCOS
B41888C6477M000
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    B41888C6477M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B41888
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.8A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41888C6477M
    B41888C6477M-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    32 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    60 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    65 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 65 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF