Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41888C3568M008
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41888C3568M008
  • Daļas numurs
    B41888C3568M008
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B41888
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.35A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    17 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    19 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    5600µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 19 mOhm @ 10kHz 10000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    5600µF