Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41866C5477M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41866C5477M000
Noliktavā
12000+
  • Daļas numurs
    B41866C5477M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41866
  • Ripple current @ augsta frekvence
    714mA @ 100kHz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41866C5477M
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    160 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    175 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 175 mOhm @ 10kHz 3000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    470µF