Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41859C8567M004
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41859C8567M004
  • Daļas numurs
    B41859C8567M004
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B41859
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.5A @ 100kHz
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    24 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.457" (37.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    560µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    560µF