Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C9397M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
5668047B41858C9397M000 attēlsEPCOS
B41858C9397M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41858C9397M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.907A @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41858C9397M
    B41858C9397M-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    68 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.319" (33.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    72 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    390µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 72 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    390µF