Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C9226M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
878028
B41858C9226M8
Noliktavā
12000+
  • Daļas numurs
    B41858C9226M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    B41858
  • Ripple current @ augsta frekvence
    205mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    B41858C9226M008
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    1.114 Ohms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.222 Ohm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.222 Ohm @ 10kHz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    22µF