Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C7187M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41858C7187M8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
9000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41858C7187M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41858
  • Ripple current @ augsta frekvence
    746mA @ 100kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    B41858C7187M008
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    113 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    129 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    180µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 129 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    180µF