Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C6827M003
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41858C6827M003
  • Daļas numurs
    B41858C6827M003
  • Apraksts
    CAP ALUM RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.799A @ 100kHz
  • Vērtējumi
    AEC-Q200
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    32 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    154 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    820µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 154 mOhm @ 120Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    820µF