Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C6127M8
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41858C6127M8
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
9000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41858C6127M8
  • Apraksts
    CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41858
  • Ripple current @ augsta frekvence
    555mA @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41858C6127M008
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    336 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    373 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    120µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 373 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    120µF