Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C5337M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41858C5337M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41858C5337M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    746mA @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41858C5337M
    B41858C5337M-ND
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    113 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.532" (13.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    129 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 129 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    330µF