Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41858C3478M9
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41858C3478M9
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41858C3478M9
  • Apraksts
    CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.381A @ 100kHz
    Polar
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41858C3478M009
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    31 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    34 mOhm @ 10kHz
  • Detalizēts apraksts
    4700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 34 mOhm @ 10kHz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    4700µF