Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41851F7107M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41851F7107M
  • Daļas numurs
    B41851F7107M
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    B41851
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    150mA @ 120Hz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B41851F7107M000
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    2.3 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.3 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF