Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41851F2158M000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41851F2158M000
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41851F2158M000
  • Apraksts
    CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41851
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    525mA @ 120Hz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    B41851F2158M
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    22 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.669" (17.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    310 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    1500µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 310 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1500µF