Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41851A3107M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41851A3107M
  • Daļas numurs
    B41851A3107M
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    B41851
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    105mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41851A3107M000
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    4 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF