Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41828A2338M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41828A2338M
  • Daļas numurs
    B41828A2338M
  • Apraksts
    CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.492" Dia (12.50mm)
  • Sērija
    B41828
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    939mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41828A2338M000
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    3300µF