Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41827B9337M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41827B9337M
  • Daļas numurs
    B41827B9337M
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B41827
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    760mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41827B9337M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    330µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF