Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41827A9335M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41827A9335M
  • Daļas numurs
    B41827A9335M
  • Apraksts
    CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    B41827
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    36mA @ 120Hz
  • Citi vārdi
    B41827A9335M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    3.3µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    3.3µF