Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41827A6104M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41827A6104M
  • Daļas numurs
    B41827A6104M
  • Apraksts
    CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B41827
  • Citi vārdi
    B41827A6104M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    0.1µF