Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41827A3226M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41827A3226M
  • Daļas numurs
    B41827A3226M
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Sērija
    B41827
  • Citi vārdi
    B41827A3226M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Detalizēts apraksts
    22µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    22µF