Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41821A8686M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41821A8686M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
12000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41821A8686M
  • Apraksts
    CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    B41821
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    220mA @ 120Hz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    B41821A8686M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    68µF