Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41605A5908M2
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41605A5908M2
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
520+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41605A5908M2
  • Apraksts
    CAP ALUM 9000UF 20% 25V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.984" Dia (25.00mm)
  • Sērija
    B41605
  • Ripple current @ augsta frekvence
    7.1A @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B41605A5908M 2
    B41605A5908M002
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    18 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    9000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 18 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 125°C
  • Ietilpība
    9000µF