Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41570E5100Q000
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41570E5100Q000
Noliktavā
32+
  • Daļas numurs
    B41570E5100Q000
  • Apraksts
    CAP ALUM 100000UF 25V SCREW
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    -10%, +30%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    3.028" Dia (76.90mm)
  • Sērija
    B41570
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    21A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Screw Terminals
  • Citi vārdi
    B41570E5100Q
    B41570E5100Q-ND
  • Darbības temperatūra
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mūžs @ temp.
    20000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    1.248" (31.70mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    8 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    4.201" (106.70mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    9 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    100000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 9 mOhm @ 100Hz 20000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100000µF