Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41505A7228M
Pieprasīt citātu
Latviešu
2337045B41505A7228M attēlsEPCOS (TDK)
B41505A7228M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    B41505A7228M
  • Apraksts
    CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    2200µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.394" (10.00mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    B41505
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Polar
  • Polarizācija
    Radial, Can - Snap-In
  • Pitch - savienotājs
    35V
  • Iepakojums / lieta
  • Citi vārdi
    B41505A7228M-ND
    B41505A7228M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Kondensatoru skaits
    1.1A @ 100Hz
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    19 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    B41505A7228M
  • Mūžs @ temp.
    85 mOhm @ 100Hz
  • Pretestība
    90 mOhm
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • Paplašināts apraksts
    2200µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 85 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 2200UF 20% 35V SNAP
  • Pieteikumi
    5000 Hrs @ 105°C