Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41505A5159M2
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41505A5159M2
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B41505A5159M2
  • Apraksts
    CAP ALUM 15000UF 20% 25V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.2A @ 100Hz
  • Citi vārdi
    B41505A5159M002
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Pretestība
    23 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    22 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    15000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 22 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    15000µF