Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41505A3339M2
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41505A3339M2
Noliktavā
320+
  • Daļas numurs
    B41505A3339M2
  • Apraksts
    CAP ALUM 33000UF 20% 10V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    10V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sērija
    B41505
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    3.9A @ 100Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
  • Citi vārdi
    B41505A3339M002
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Pretestība
    20 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.850" (47.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    19 mOhm @ 100Hz
  • Detalizēts apraksts
    33000µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 19 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    33000µF