Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41252B8188M
Pieprasīt citātu
Latviešu
5625166B41252B8188M attēlsEPCOS
B41252B8188M
Noliktavā
520+
  • Daļas numurs
    B41252B8188M
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 63V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.000" Dia (25.40mm)
  • Sērija
    B41252
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.69A @ 120Hz
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    B41252B8188M000
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1800µF