Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41044A8687M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41044A8687M
  • Daļas numurs
    B41044A8687M
  • Apraksts
    CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    63V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Sērija
    B41044
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.843A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    B41044A8687M000
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Pretestība
    43 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    680µF