Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41044A7107M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41044A7107M
  • Daļas numurs
    B41044A7107M
  • Apraksts
    CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    B41044
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    315mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    450mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    B41044A7107M000
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.138" (3.50mm)
  • Pretestība
    140 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    100µF