Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41043A7396M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41043A7396M
  • Daļas numurs
    B41043A7396M
  • Apraksts
    CAP ALUM 39UF 20% 35V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    35V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Sērija
    B41043
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    98mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    140mA @ 100kHz
  • Citi vārdi
    B41043A7396M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Pretestība
    410 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    39µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    39µF