Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > B41042A5477M
Pieprasīt citātu
Latviešu
B41042A5477M
  • Daļas numurs
    B41042A5477M
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    B41042
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    817mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.021A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    B41042A5477M000
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Pretestība
    180 mOhms
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF